100

منوی سایت

logo1

RSS

مزوگان

گان‌های مزوتراپی بطور کل به دو دسته پنوماتیک و غیرپنوماتیک تقسیم بندی می‌شوند. گان‌های غیرپنوماتیک (مثل Meso Green و Meso Doctor) فقط با کمک جریان الکتریسیته کار کرده و سرنگ حاوی دارو به همراه سرسوزن نصب شده بر روی آن توسط جریان الکتریکی جابجا می‌شود، اما درگان‌های پنوماتیک، فشار هوای تولید شده توسط کمپرسور باعث جابجایی سر سوزن می گردد. گانهای غیرپنوماتیک بدلیل نداشتن کمپرسور وزن کمتری داشته، اما بدلیل اینکه تمام فشار بر روی سیستم الکتریکی می باشد، لذا کارائی و قدرت انجام پروسه درمان نسبت به گان های پنوماتیک کمتر می باشد.
استفاده از گان‌های پنوماتیکی بسیار آسان می باشد و گان های بسیار قدرتمندی بوده که حتی در تزریق های PRP توسط گان هم می توان از آن بهره جست. به دلیل ظرافت دستگاه و کم وزن بودن خود گان استفاده طولانی مدت از آن باعث خستگی پزشک نمی شود و به دلیل اینکه فقط یک لوله اتصال هوا به مزوگان وصل می شود کار با این دستگاه برای پزشک نسبت به دیگر مزوگان‌های بسیار آسان تر است.

Multi Pin Injection System
Carbmeso
Messo Doctor
مزوگان
مزوگان
 
 
Powered by Phoca Gallery

محصولات

شرکت روناس تجهیز طب ارائه دهنده تجهیزات پزشکی بت آخرین فن آوری های روز دنیا

برخی محصولات

مقالات

ارائه مطالب و مقالات آموزشی مرتبط با انواع تجهیزات پزشکی مدرن و پیشرفته و همچنین انواع روشهای جدید زیبای و مراغبت

آخرین مفالات

فرم خدمات

در صورت نیاز به استفاده از خدمات پشتیبانی و یا سرویس و نگهداری لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید

فرم پشتیبانی

info@p30template.com

سلام

آدرس : تهران - فلکه دوم صادقیه - ابتدای خیابان کاشانی - پشت بیمارستان ابن سینا - خیابان اعتمادیان - ساختمان روناس (پلاک 36) - طبقه اول

تلفن ثابت : 44972182-009821

دور نگار : 44972182-009821

: 09126854498
تماس با ما
  Mail is not sent.   Your email has been sent.