100

منوی سایت

logo1

RSS

لیزر لیپولیز

لیزر لیپولیز با استفاده از فیبر اپتیکی که از درون کانولا عبور می کند، انرژی لیزر تغذیه شده از منبع دیود یا Nd:Yag در محدوده اینفرارد (Infrared) با توان بالا (30 وات) را ساتع می کند که باعث تخریب بافت چربی هدف بوسیله حرارت ایجاد شده می شود.

در تکنیک لیزر لیپولیز با ایجاد یک منفذ یک یا دو میلی متری، یک کانولای بسیار باریک (با همین قطر) وارد پوست شده و فیبر اپتیکی از آن عبور کرده و انرژی مناسب را با دقت انتقال می دهد.

طول موج بکار رفته در لیزر لیپولیز معمولا از طول موج های 980nm، 1064 nm یا 1470nm بسته به مهارت جراح انتخاب می شود. می بایست این نکته را در نظر داشت که طول موج پایین تر امکان جذب بیشتری در هموگلوبین عروق را دارد در نتیه مهارت دست جراح را بیشتر می طلبد.

نکته قابل توجه در لیزر لیپولیز نسبت به سایر روش های تهاجمی رفع چربی جمع کردن و سفت کردن پوست در حین جراحی بوسیله حرارت لیزر می باشد که در سایر روش ها همچون ساکشن سنتی و التراسونیک لیپوساکشن بدلیل عدم وجود حرارت دیده نمی شود.

 
 
Powered by Phoca Gallery

محصولات

شرکت روناس تجهیز طب ارائه دهنده تجهیزات پزشکی بت آخرین فن آوری های روز دنیا

برخی محصولات

مقالات

ارائه مطالب و مقالات آموزشی مرتبط با انواع تجهیزات پزشکی مدرن و پیشرفته و همچنین انواع روشهای جدید زیبای و مراغبت

آخرین مفالات

فرم خدمات

در صورت نیاز به استفاده از خدمات پشتیبانی و یا سرویس و نگهداری لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید

فرم پشتیبانی

info@p30template.com

سلام

آدرس : تهران - فلکه دوم صادقیه - ابتدای خیابان کاشانی - پشت بیمارستان ابن سینا - خیابان اعتمادیان - ساختمان روناس (پلاک 36) - طبقه اول

تلفن ثابت : 44972182-009821

دور نگار : 44972182-009821

: 09126854498
تماس با ما
  Mail is not sent.   Your email has been sent.